Galeria "In Blanco"


"Landscape"

2012-10-24 18:00

Wernisaż wystawy "Landscape" - Elwira Szczecian


Zapraszamy serdecznie 24.10.2012 godzina 18.00, BOK "LUTNIA", Łanowa 14. Wystawa będzie organizowana w ramach Festiwalu "MEDIATRAVEL 2012" https://www.mediatravel.pl/2012/index.php

 Kilka słów o autorce wystawy:


    Elwira Szczecian
 


    Urodzona w Polsce, aktualnie mieszkająca we Włoszech, gdzie ukończyła 3 letni Master z fotografii w Scuola Romana di Fotografia, z maksymalną ilością punktów. Specjalizuje się w fotografii travel, landscape, reportage , fashion i underwater photography.

2010 workshop : Riccardo Improta landscape Val d’ Orcia, Wlochy
2011 workshop : Riccardo Improta landscape Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
2012 workshop : Andrzej Dragan / Marina Santoni photoshop postproduction
2011-2012: uczestinczyla w wystawach “ Work in progress” w Rzymie
2012: publikacja jej prac przez l’Espersso
Freelance fotograf.


    Obecnie pracuje dla Masterfile , jednej z największych agencji fotograficznych stock na świecie , z zamiłowania podróżnik i nurek . Odwiedziła między innymi USA, Kubę , Kanadę , Maroko, Turcję, Maledives , Seychelles, Mauritius, Nową Zelandię, Polinezję Francuską . Aktualnie pracuje nad projektem “ Wreck’s of Maledives”. Od lat organizuje bezpłatne kursy fotograficzne na Malediwach , dla młodych fotografików. Jej następny projekt to Mongolia , Kazachstan.

    Wystawa "Landscape" to zbiór fotografii, widoków, z różnych części świata. Fotografia Elwiry Szczecian to malowanie obrazów, to przedstawianie emocji, zachowań, ciszy, tajemnicy, magii, głęboko ukrytych myśli. Obrazy te to wspaniały przewodnik do miejsc często niedostępnych, to spojrzenie na świat poprzez zmysły autorki, żeby poprzez jej fotograficzne „widoki” odbiorcy odnaleźli to, co dla nich jest ważne , ciekawe, to co wzbudza w nich emocje, uczucia szczęścia, ciepła, a być może, także prawdy o sobie.

—————

Powrót